Kasutustingimused

 

PARIMINTRESS.EE KIIRLAENUDE VÕRDLUSTABELITE KASUTUSTINGIMUSED

ParimIntress.ee võrdlustabelit haldab Inigo OÜ.

ParimIntress.ee teeb omalt poolt kõik, et leheküljel sisalduv info oleks täpne ja ajakohane, kuid ei garanteeri informatsiooni sajaprotsendilist õigsust ega vastuta informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

Võrdlusbaasiks kasutatav päevane intressimäär on kalkuleeritud avaliku teabena kättesaadavate andmete põhjal, kuid ei ole teenusepakkujate veebilehtedelt ametlikult kinnitatud teabena saadav. Seetõttu ei garanteeri ParimIntress.ee andmete sajaprotsendilist õigsust.

ParimIntress.ee võrdlustabelis on võrreldud teenusepakkujaid võrdsetel alustel.  Võrdlusmomendi tekitamise eesmärk on tarbijale pakkuda võimalust valida erinevate finantstoodete vahel.

NB! Võrdlustabelis paiknevad ettevõtted on järjestatud suvalises järjekorras, soodsaima pakkumise leidmiseks soovitame uurida kõiki laenutoodetega seotud aspekte üksikasjalikult! (Tabelis on eraldi märgitud sponsoreeritud viited tähistusega “Esiletõstetud”.)

Kasutades ParimIntress.ee võrdlustabelit nőustute ülalkirjeldatud kasutustingimustega.

Pärast pikaajalist hambaarsti külastamise edasilükkamist otsustasin võtta laenu ja sellega lõpuks ühele poole saada. Tänu ParimIntress.ee lehele leidsin väga soodsa laenu ja olen neile selle eest tõesti südamest tänulik.
Marge R, Tallinnast

[Valik meid kajastanud meediaväljaannetest]